fbpx
Lajme

Merr flakë në ecje makina tek Rruga e Kavajës

Një mjet ka marrë flakë në ecje në Rrugë e Kavajës në kryeqytet duke vënë në alarm drejtuesin dhe kalimtarët. Menjëherë pas njoftimit të bluve, në vendngjarje ka mbërritur dhe zjarrfikësja e cila ka bërë të mundur shuarjen e zjarrit, ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

Njoftimi: Më datë 17.10.2020, rreth orës 13:55, në rrugën e “Kavajës”, një mjet ka marr flakë në lëvizje, ku ka vetëm deme materiale. Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po bëjnë të mundur fikjen e zjarrit. Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button