Lajme

Merr flakë në ecje “Range Rover” në Himarë

Një “Range Rover” është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Himarë. Sipas informacioneve paraprake nga zjarri nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

Shkaqet e zjarrit nuk dihen por mendohet se mund të jetë bërë një shkëndijë elektrike në pjesën e motorit.

Raportohet se zjarrfikësit kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve. Ndërkaq policia ka nisur punën për zbardhjen e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: