Lajme

Merr flakë një banesë në Vlorë, ja çfarë raportohet

Vlorë/Informacion paraprak, Më datë 09.05.2022, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka marrë zjarrë banesa e pabanueshme e shtetasit S. P., të cilën e kishte në ruajtje shtetasi S. B., ku si pasojë ka vetëm dëme materiale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close