fbpx
Lajme

Merr flakë pika e grumbullimit të makinave, tymi mbulon zonën e Kasharit në Tiranë

Një pikë grumbullimi i makinave të vjetra në zonën e Kasharit në Tiranë është përfshirë nga flakët.Sipas informacioneve si shkak i djegies së makinave një tym i madh ka mbuluar banesat përrreth. Fatmirësisht nga zjarri  nuk ka të lënduar. Shërbimet zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe po mundohen të mbajnë flakët nën kontroll.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button