Lajme

Mes gjelbërimit dhe qetësisë, Rama publikon videon nga alpet shqiptare

Me fillimin e sezonit turistik, një nga pikat më të vizituara për turistët vendas dhe të huaj janë dhe alpet shqiptare, ku ‘zhytesh’ me gjelbërimit dhe ajrit të pastër që ofron natyra.

Pikërisht mëngjesin e sotme, kryeministri Edi Rama, ka zgjedhur që këtë fundjavë të publikojë një video nga alpet shqiptare.

“Mirë mëngjes me ajrin e alpeve shqiptare”, shkruan Rama krahas videos së publikuar në rrjetin social “Facebook”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close