Lajme

Mesazhi i Presidentit Meta për Ditën e Verës: Pranvera po vjen furishëm

Presidenti i Republikës, Ilir Meta me rastin e Ditës së Verës ka zgjedhur të urojë shqiptarët me një fotografi në natyrë të gjelbëruar, që simbolizon ardhjen e Pranverës si dhe ka dhënë një mesazh të qartë: Pas një Dimri të gjatë e të vështirë, Pranvera po vjen furishëm!
Gëzuar Ditën e Verës! 🌼🇦🇱

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: