Lajme

Meta e nis ditën me boronicat e Tropojës: Mrekulli! Çfarë super-antioksidanti!

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta e ka nisur ditën e sotme ndryshe, teksa ka postuar një foto me një filxhan me boronica në duar.

Në postimin e tij në Facebook, Meta shkruan: Mrekulli ta nisësh ditën me boronicat e Tropojës. Çfarë super-antioksidanti!

Kujtojmë se diten e djeshme ai doli në deklaratë për mediat duke paraqitur kontrata që kanë të bëjnë më Inceneratorët, dhe bëri të ditur se shumë shpejt do të dalin dhe fakte të reja mbi skandalin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close