Lajme

Meta i buzëqeshur buzë detit: Pasdite me pulëbardha dhe poezi…

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka vendosur që t’i largohet zhurmës së kryeqytetit dhe të shijojë fundjavën buzë Adriatikut.

Me anë të një postimi në Facebook, zoti Meta shkruan se çdo orë në natyrë ka poezinë e saj. “Çdo orë në natyrë ka poezinë e saj. Një poezi dhe kjo pasdite me pulëbardha buzë Adriatikut. Ju uroj të gjithëve një mbrëmje relaksuese,” shkruan Presidenti në Facebook.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: