Lajme

Meta jep mesazhin e fortë dhe kujton 2 Marsin: Më të vendosur në misionin tonë për t’ua kthyer Shqipërinë të rinjve

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka ndarë foto nga takimin me strukturat e Partisë një ditë më parë në qytetin e Lezhës.

Meta thotë se tashmë janë më të sigurt dhe më të vendosur në misionin për t’ua kthyer Shqipërinë të rinjve.

“Fotoalbum nga takimi me strukturat e Partisë së Lirisë në Lezhë.

Nga Lezha e 2 Marsit më të sigurtë dhe më të vendosur në misionin tonë për t’ua kthyer Shqipërinë të rinjve”, shkruan Meta.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close