Lajme

Meta ndalet në Vlorë, ulet në kafe me Bujar Leskajn, ish-deputetin e LSI Flamur Çelaj, dhe përfaqësuesit e PD-së

Ilir Meta fushatë në Vlorë, mbledh në kafe Bujar Leskajn e PD dhe ish-deputetin e LSI Presidenti Ilir Meta ndodhet në qytetin e Vlorës. Ndonëse ditë e diel, ky muaj është një muaj aktiv fushate elektorale ndaj edhe për partitë politike ka qenë ditë aktive fushate.

Meta është takuar sot në një kafe me kandidatin e PD-së dhe koordinatorin e kësaj partie për Vlorën, Bujar Leskaj. Bashkë me ta mësohet se ishte edhe ish-deputetin e LSI-së së këtij qarku, Flamur Çelaj. Ata janë fotografuar duke pirë një kafe në Lungomare. Presidenti Meta ka qenë i shoqëruar gjithashtu në kafe me përfaqësues të PD-së së Vlorës edhe nga zëdhënësi i tij Tedi Blushi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: