Lajme

Meta publikon foton buzë liqenit të Shkodrës: Në Krajën e mrekullueshme!

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta kalojë këtë të shtunë në qytetin verior të Shkodrës. Meta ka publikuar një foto në “facebook”, të shkrepur buzë liqenit të Shkodrës, ku shfaqet në krah të tre qytetarëve. “Në Krajën e mrekullueshme me Faikun, Antonin dhe Aliun, buzë liqenit të Shkodrës”, shkruan Meta.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: