Lajme

Mevlani dhe Aristela kapen bashkë në shtrat, cila është e vërteta (Foto)

Kohët e fundit është përfolur se Aristela dhe Mevlani kanë nisur një lidhje. E ftuar në “Abc e Pasdites” Aristela i mohoi thashethemet duke thënë se ata kanë marrëdhënie shoqërore. Mirëpo një foto e postuar nga Mevlani i ka nxitur sërish këto thashetheme. Dyshja shfaqen duke pozuar në shtrat bashkë teksa Mevlani e ka mbështetur kokën në preherin e Aristelës.

Nuk dihet ç’marrëdhënie kanë të dy pas përfundimit të “Përputhen”, por Aristela ka thënë se ajo e pëlqente vërtet Mevlanin në fillim. “Ne jemi takuar disa herë, por jo se ka pasur diçka. Ne jemi takuar kur ka kënduar ai nëpër koncerte”, ka thënë Aristela.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close