Lajme

Milot, Përfshihet nga flakët një banesë

Në orët e vona të mbrëmjes së mërkurës, një banesë është përfshirë në zjarr. Mësohet se zjarri ka rënë rreth orës 23.45 në Milot, Kurbin në banesën e shtetasit M.C, ku ka vetëm dëme materiale.

Menjëherë kanë shkuar në vendngjarje shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëses. Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: