Lajme

Ministrja qeverisë kërcen këngën hit të grupit “Corona”! Shikoni lëvizjet e Spiropalit

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin ka postuar një video ndryshe gjatë takimeve elektorale ne zonën e Kamzës. Elisa Spiropali ka treguar aftësitë e saj si balerinë, teksa ka kërcyer me një grup të rinjsh pjesë e një akademie vallëzimi.

Spiropali dhe instruktori i akademisë në Kamëz, kanë kërcyer sëbashku këngën e grupit “Corona”, The “Rhythem of the Night”, ky gjatë performacës, ministrja e qeverisë Rama nuk ka mbetur pas me lëvizjet, por ka treguar se është një kërcimtare e zonja.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close