Lajme

Mirditë, 12-vjeçari mbytet në lumin Fan, e mori rrjedha e ujit

Një fëmijë 12 vjeç është mbytur në lumin Fan të Mirditës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shtrungaj rreth orës 17:10.

Dyshohet se të miturin e ka rrëmbyer rrjedha e lumit. Forcat zjarrfikëse dhe ato të policisë kanë nisur kërkimin e tij në rrjedhën e lumit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close