Lajme

Mirësevini në jetë Promisa dhe Orjol! Fëmija i parë në Shqipëri për vitin 2023 është vajzë

Nje vajze eshte femija i pare per vitin 2023 ne Shqiperi. Nje minute pas saj, po ne Tirane ka lindur edhe nje djale.

Ministrja Ogerta Manastirliu shkruan:

Mirë se erdhët Promisa dhe Orjol ❤️

Është vajzë fëmija i parë i vitit 2023, që lindi shëndosh e mirë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, me të trokitur ora 12:00.

Një minutë pas ndërrimit të viteve erdhi në jetë edhe një djalë i shëndetshëm, bebi i parë që lindi në maternitetin “Koço Gliozheni”♥️

Jetë të gjatë e paçi këmbën e mbarë

#GËZUAR❤️

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close