Lajme

Mister ne Tiranë, i riu rrihet në mes të natës, por nuk di asgjë

Një 20-vjeçar është dërguar gjatë natës në spital, pasi është g oditur me sende të f orta. Sipas uniformave blu të kryeqytetit F. K., 20 vjeç dyshohet se është g oditur nga një person ende i paidentifikuar. I riu nuk ka mundur ta njohë personin që e ka d hunuar, duke e bërë ngjarjen  të m istershme.

Ndërkohë, policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit. “Rreth orës 01:45, është dërguar për ndihmë mjekësore shtetasi F. K., 20 vjeç, pasi dyshohet se është g oditur me sende të forta nga një person ende i paidentifikuar. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit,” njofton policia. abcnews.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: