Lajme

Mister shkaku/ Gjendet i vetëvarur në banesën e tij 68-vjeçari në Tiranë

Gjendet në banesën e tij pa shenja jete 68-vjeçari me iniciale  M.E në zonën e Kombinatit në kryeqytet.

Qytetari është gjendur i vetëvarur në banesën e tij, dhe  ende nuk dihen rrethant e ngjarjes.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 04.03.2023, në orën 14:00, në Kombinat, është vetëvarur në banesën e tij, shtetasi M. E., 68 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close