Lajme

Mister shkaku/ Plagosje me armë zjarri në një lokal në Tropojë

Një plagosje me armë zjarri raportohet se ka ndodhur në qytetin e Bajram Currit në Tropojë.

Krimi ka ndodhur në një lokal.

Paraprakisht bëhet e ditur se është plagosur në këmbë një 60 vjeçar, i cili është dërguar në spitalin e Gjakovës për mjekime dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Rrethanat e ngjarjes dhe personat e përfshirë janë ende të paqarta.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close