fbpx
Lajme

Mjegulla “pushton” Llogaranë

Lëvizja e makinave në Llogara është vështirësuar pasditen e sotme si pasojë e motit të keq që ka përfshirë Vlorën. Qafa e Llogarasë është mbuluar nga një mjegull e dendur që ka krijuar vështirësi te drejtuesit e makinave.

Gazetari Enton Nikaj sjell pamjet e gjendjes aktuale në këtë aks rrugor ku kërkohet mjaft kujdes për të shmangur daljet nga rruga apo aksidentet. Ndërkohë që po vijojnë edhe reshjet e shiut.Prej disa ditësh vendi është përfshirë nga moti i keq me reshje dhe stuhi nga jugu në veri.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button