Lajme

Mjeti del nga rruga dhe bie në kanal në aksin Levan-Tepelenë, tre të plagosur

Tre persona mbetën të plagosur në një aksident rrugor të regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin Levan-Tepelenë. Siç mund ta shikoni, mjeti me targa AA 046 ku udhëtonin tre personat ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një kanal. Të p lagosurit janë transportuar drejt spitalit për mjekim, ndërsa mësohet se njëri është në gjendje më të rëndë. Policia ka nisur hetimet për aksidentet.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: