Lajme

Mjeti del nga rruga, humbin jetën 3 persona

Humbja e kontrollit të një automjeti ka sjellë tre viktima. Aksidenti fatal ka ndodhur në Kodër-Kashar rreth orës 23:30, ku mjeti me drejtues 27-vjeçarin Z.M. ka dalë nga rruga duke lënë të vdekur tre pasagjerët që ndodheshin në të. Tiranë/Informacion paraprak Në kodër-kashar, rreth orës 23:30, shtetasi Z. M., 27 vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga. Si pasojë kanë ndërruar jetë 3 pasagjerë . Viktimat janë Ismail Sulaj 66 vjeç, Belul Sulaj 63 vjeç dhe Dashamir Dema 50 vjeç. ndërsa drejtuesi i mjetit ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve Vijon puna nga grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: