fbpx
Lajme

Momentet kur një vajzë nxirret nga rrënojat në Izmir (VIDEO)

Momente emocionuese ato kur një vajzë, nxirret e gjallë nga rr ënojat e një pallati të shembur në Izmir. Duartrokitje dhe brohoritje nga të pranishmit në momentet kur ajo është shpëtuar dhe u dërgua për ndihmë mjekësore. Ekipet e kërkim shpëtimit ndodhen në terren në Izmirin e go ditur rëndë nga tërmeti i fortë mesditën e kësaj të premte. Raportohet se ka shumë persona që kanë mbetur të bllokuar nën rr ënoja.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button