Lajme

Momenti kur motori përplas të riun (Video)

Kamerat e sigurisë në Turqi kanë kapur momentin kur një motorçikletë përplas një të ri, i cili po tentonte të kalonte nga njëra anë e rrugës në tjetrën.

I aksidentuari ishte një mbedhës mbeturinash kur në momentin e aksidentit ishte duke kaluar rrugën me karrocën e tij. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Sakarya në Turqi dhe fatmirësisht përplasja nuk ishte fatale dhe nuk kishte të lënduar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close