Lajme

Monika Kryemadhi “e djeg” me të rinjtë e Partisë së Lirisë (VIDEO)

Monika Kryemadhi ka marrë pjesë  në një aktivitet me të rinjtë e Partisë së Lirisë. Ajo është mjaft popullore në rrjetet sociale dhe së fundmi ka ndarë pamje nga festa, duke kënduar e kërcyer me të rinjtë.

Në një moment, Kryemadhi është ngjitur në skenë dhe ka nisur të kërcejë, ndërkohë që të tjerët që e kishin rrethuar krijojnë atmosferë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close