Lajme

Moti i keq/ Aksident në Tiranë, dëmtohet makina luksoze (VIDEO)

Një aksident automobilistik është regjistraur mesditën e sotme te Unaza e Madhe në kryqytet, pranë kopshtit zoologjik. Siç shikohet edhe në pamjet e mëposhtme, një makinë luksoze ‘BMW’, është aksidentuar, duke dëmtuar rëndë pjesën e përparme. Makina është kthyer në mes të rrugës, fatmirësisht pa të dëmtuar rëndë. Shkak për aksidentin dyshohet se ka qenë shpejtësia e madhe dhe lagështirës në rrugë.

Pamjet Syri.net

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close