fbpx
Lajme

Moti i keq dhe era e paqëndrueshme ka rrëzuar një pemë duke dëmtuar linjën 10Kv në Radhimë

Për pasojë të motit të keq dhe erës se paqëndrueshme është rrëzuar një pemë duke dëmtuar linjen 10Kv duke dëmtuar fideri R1 N/st Radhime. Pa energji mbeten zonat ‘Tragjas ,Dukat fushë ,Dukat fshatë dhe Llogara Urgjenca e OSSHEVLORE ka ngritur grupin e punës dhe po punon për të riparuar difektin.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button