Lajme

Moti i keq/ Durrësi si “Venecia”, përmbytet qyteti (VIDEO)

Me nisjen e reshjeve intensive në të gjithë vendin kanë nisur dhe problemet e para në shumë qytete.

Më herët raportuam për përmbytje në qytetin e Gjirokastrës , por duket se gjendja në qytetin bregdetar të Durrësit është më keq.

Siç shihet dhe nga pamjet përmbytja është në përmasda masive, ku rruga nuk duket prej ujit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: