Lajme

Moti me kapriço, temperatura të larta, por në këto zona priten stuhi shiu

Vendi ynë do të jetë me kthjellime në mëngjes, gjatë ditës vranësira do të shtohen duke u pasuar nga reshje shiu dhe stuhi në zonat malore dhe zonën qendrore, mesatare në zonat malore dhe juglindje.

Temperaturat e ajrit në mëngjes parashikohen 14-20 °C gjatë ditës 27 °C në veri deri në 29-32°C në zonat e ulëta.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 8-10 m/sek dhe dallgëzim 3-4 ballë në det të hapur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close