Lajme

Mposhti kancerin, por humbi jetën në aksident mësuesja në Korçë

Mësuesja nga Devolli që humbi jetën dy ditë më parë, fitoi një betejë tjetër të rëndë.

48 vjeçarja Luiza Dule kishte arritur të mposhte sëmundjen e kancerit të gjirit.

Mësuesja humbi jetën në aksident rrugor, pasi fuoristrada me të cilën udhëtonte, u përmbys në një zonë malore teksa po i hapte rrugë një makine tjetër.

Nga ngjarja mbetën të plagosur edhe 7 persona të tjerë, pesë arsimtar dhe një infermiere.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close