Lajme

“Mu në p.. të s’ëmës të shkojë. Unë jam kur*var vetë”/ Flet vjehrri që kapi mat nusen e djalit me të dashurin

Historia e nuses nga Librazhddi që u kap mat në krevat me të dashurin nga vjehrri dhe vjehrra mbetet tema e ditës.

Ata e dhunuan, filmuan dhe videoja u bë virale në media dhe rrjetet sociale.

Vjehrri, i cili ditën kur kapi nusen e djalit me të dashurin, ishte i revoltuar, disa ditë më vonë, ai shfaqet i qetë, ndërsa thotë se çështja është familjare dhe nuk pranon të japë më shume detaje.

Në videon e publikuar ai dëgjohet të thotë se “unë jam k*rvar vetë ”, ndërsa e shan dhe e ofendon vajzën.

“Nuk kam asnjë lloj prononcimi, asnjë gjë. Këto janë çështje familjare, probleme familjare”, tha ai kur u pyet nga Abc.

E ndërsa çështja është bërë publike, ai thotë: “Le të bëhet edhe publike dhe ju shumë faleminderit, por nuk kam asnjë lloj prononcimi”.

“Ik moj me gjithë jetën, mu në p*dh s’ëmës të shkojnë”, thotë një i afërm i kësaj familjeje.

Ndërsa vajza, pas ngjarjes shprehet e tronditur: “Më kanë kapur nga flokët, më kanë sharë, më kanë folur me fjalë të pista”, tha e reja.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close