Lajme

Mustafa Nano rikthen Ramën dhe bashkëshorten e tij, politikanët ‘shkrihen së qeshuri’ (Foto))

Mustafa Nano ka prezantuar për publikun në Teatrin Arturbina monologun “Dielli lind andej nga perëndon”. Në këtë premierë që u mbajt në 15 tetor dhe vijon ende të lancohet ka marrë pjesë edhe kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Linda Rama.

Po ashtu në foto shihet se ka qenë pjesëmarrës edhe kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, ministrja e Kulturës Elva Margariti, Majlinda bregu dhe emra të tjerë të politikës shqiptare. Monologu i Nanos është një histori reale, gërshetim i jetës së tij me ngjarje edhe nga aktualiteti.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: