Lajme

“Na dha 3500 euro për të vrarë…”/ Polici i burgjeve përballet me dy vëllezërit Beqiraj, çfarë ndodhi në komisariat

Punonjësi i policisë së Burgjeve, Flamur Bejko, i akuzuar nga vëllezërit Beqiraj se i kishte paguar për të vrarë dy persona që e kishin rrahur, ka mohuar kategorikisht akuzat.

Bejko ka deklaruar se paratë, konkretisht 3500 euro, i ka dhënë pas kërkesës qe i ka bërë një nga vëllezërit për të plotësuar dokumentet e banimit në Greqi. Po ashtu, një pronar lokali është akuzuar prej tyre se i kanë kërkuar armë për të bërë një vrasje dhe se si u ka premtuar që t’u jepte një automatik.

Në ballafaqimin me ta ai ka deklaruar se e akuzonin për arsye se i kishte rrahur të dy dhe përzënë nga lokali, sepse kishin bërë sherr dhe kishin tentuar të rrihnin kamerierin e tij. Ngjarja në fjalë është dëshmuar dhe nga klientët dhe kamerieri.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close