fbpx
Lajme

“Na nxitë jetën”, i moshuari vlonjat nxehet me policin që nuk e lë të lahet (Video)

Larja në det vazhdon të jetë e ndaluar deri në një njoftim të dytë për shkak të kufizimeve që janë marrë për menaxhimin e krizës së shkaktuar nga koronavirusi. Një kufizim i tillë ka sjellë edhe përplasjen e qytetarëve, të cilët kanë zgjedhur të nisin plazhin me policinë.

Një skenë e tillë ka ndodhur sot në Vlorë. Në videon e siguruar nga abcnews.al shihet teksa policia i kërkon një të moshuari të mos futet në ujë. Ndërsa kjo ka sjellë irritimin e këtij të fundit. “I terrorizuat njerëzit është turp kjo që bëni. Unë dal dhe rri në buzë detit, po na nxini jetën”, dëgjohet të thotë i moshuari. /abcnews.al

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button