Lajme

Napoli, Ekzekutohet në sytë e të dashurës, dyshimet e para

Persona të a rmatosur kanë q ëlluar për v dekje një 23-vjeçar në Napoli. Ai ishte me partneren e tij në momentin që iu bë prita, shkruajnë mediat italiane. I riu ndërroi jetë nga p lagët e marra në spital, ndërsa hetuesit policor, kanë gjetur në vendngjarje dhjetëra p lumba të kalibrit 45 mm. Sakaq, policia ka nisur një hetim mbi rastin dhe po mundohet të zbulojë identifikimin e autorëve. Për këtë, janë sekuestruar dhe kamerat e sigurisë përreth.balkanweb.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close