Lajme

Ndahet nga jeta djali nga Vlora dhe shefi i komisariatit të Lushnjës Adrian Matani

Është ndarë nga jeta djali nga Vlora dhe shefi i komisariatit të Lushnjës Adrian Matani. Ai mësohet se ka ndërruar jetë në moshën 45-vjeçare. Për ndarjen e tij nga jeta kanë reaguar shumë miq dhe kolegë të cilët u kanë shprehur ngushëllimin e tyre familjes në rrjetet sociale, ndërsa shkruajnë se lajmi i hidhur u duket i pabesueshëm.

Mësohet se shefi i komisariatit të Lushnjes dyshohet se ka humbur jetën nga problemet me zemrën. Metani prej vitesh ishte pjesë e Policisë së Shtetit, ndërsa së fundi ishte shef i komisariatit të Lushnjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: