Lajme

Ndahet nga jeta edukatorja e Kopshtit nr 3 në Sarandë Alketa Demi

Është ndarë nga jeta në moshën 50 vjeçare edukatorja e Kopshtit nr 3 në Sarandë Alketa Demi. Ajo vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë, por që nuk ka ariitur ta fitojë betejën.

Alketa Demi do të mbetet përgjithmonë në brezat e fëmijëve që edukoi, por edhe të prindërve të tyre si një edukatore e dashur dhe gjithmonë e qeshur. VIDEO e momenteve të edukatores me fëmijët në Kopshtin nr 3 përgatitur nga Elvin Cukari.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close