Lajme

Ndahet nga jeta Grigor Papanikolla

Ndahet nga jeta Grigor Papanikolla të gjithë e njihnin si golja i raviolit dhe Fiorentines.

Varrimi behet nesër diten e Marte në orën 11 në Dhërmi. Të qoft dheu i lehtë vëlla shkruan ne faqen Vlora Marjus Seiti. Ngushellime te sinqerta familjareve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: