Lajme

Ndahet nga jeta ish-drejtori i Policisë së Shtetit, Fadil Canaj

Ndahet nga jeta në moshën 72-vjeçare, ish-Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Fadil Canaj

Lajmi bëhet i ditur nga familjarët e tij. Canaj me një karrierë 40-vjeçare në Policinë e Shtetit, ka mbajtur detyra të rëndësishme si shef i Policisë në Durrës, Drejtor i Policisë në Tiranë, Drejtor i Përgjithshëm i Policisë, zv/ministër i Brendshëm dhe shef kabineti i disa ministrave në vitet 2000-2005. Homazhet në nder të Canajt do të zhvillohen dielën më 6 Gusht pranë Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë, nga ora 10:00-12:00.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close