fbpx
Covid-19Lajme

Ndahet nga jeta ish-gazetari i ATSH, Nikolla Lena

Gazetari i njohur Nikolla Lena u nda sot papritur nga jeta në moshën 67-vjeçare. Lajmi për ndarjen nga jeta të gazetarit Lena u bë i ditur nga miq dhe kolegë të tij.

Nikolla Lena  punoi me përkushtim në Radio Televizionin Shqiptar, ndërsa vitet e fundit punoi si gazetar në Agjencinë Telegrafike Shqiptare (ATSH), ku mbulonte sektorin e Turizmit dhe Mjedisit.

Më pasionin që e karakterizonte Lena sillte në shkrimet e tij çështje të ndryshme nga fusha e turizmit dhe mjedisit. Agjencia Telegrafike Shqiptare i shpreh ngushëllime familjes dhe të afërmve. ATSH

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close