Lajme

Ndahet nga jeta Kapiteni i Rangut III të Forcave Detare/ Peleshi: Ngushëllime familjes!

Kapiteni i Rangut III të Forcave Detare Bledar Kasneci është ndarë nga jeta. Lajmin e bën të ditur ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi në një postim në llogarinë e tij në Facebook. Në postimin e tij, Peleshi i shpreh ngushëllimet familjes dhe kolegëve.

NIKO PELESHI NË FACEBOOK Me trishtim të thellë mësuam për ndarjen e parakohshme nga jeta të Kapitenit të Rangut III, Bledar Kasneci. Forcat Detare humbën një prej njerëzve më të përkushtuar, miqtë një shok të mirë e të kudogjendur, të afërmit njeriun e dashur dhe babanë shembullor. Ngushëllime familjes dhe kolegëve!” /abcnews.al/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close