Lajme

Ndahet nga jeta këngëtari shqiptar, djali: Bab pusho në paqe me tingujt e muzikës

Ditën e sotme është ndarë nga jeta këngëtari i muzikës popullore, në Kosovë Ismet Bogujevci. Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur djali, Rigon Bogujevci. Ai shkruan në rrjetet sociale se këngëtari ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm ndërsa shton se për varrimin do të njoftohet në vijim.

“Ju njoftojm gjithe familjes dhe miqesis se sot me 13 maj ndrroj jete ma i shtrenjti yne ,kalum shum sfida bashke bab pusho npaqe me tingujt e muzikes tende qe kur skan me u shu. Per varrim do ju njoftojm ne vijim .” shkraun Rigon Bogujevci.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: