Lajme

Ndahet nga jeta në moshë të re punonjësja e Radio Plus

Ka ndërruar jetë në moshë të re punonjësja e Radio Plus në Kosovë, Donika Restelica. Përmes një njoftimi, Radio Plus i shpreh ngushëllime familjarëve për humbjen e madhe duke e vlerësuar për personalitetin dhe punën që ka bërë. Ndërkohë ende nuk bëhet me dije shkaqet e v dekjes në moshë të re të Donika Restelica.

Njoftimi i plotë: Me dhimbje të thellë e kemi pranuar lajmin për v dekjen e Donikës, e cila ishte një punëtore e përkushtuar dhe kolege e jashtëzakonshme. Kontributi në Radio Plus, i Donikës do të vlerësohet gjithnjë. Donika ka qenë një person gjithmonë pozitiv, dhe ka ditur që përveç punës dhe angazhimit në Departamentin e Marketingut të tregohet e afërt me koleget dhe gjithmonë e gatshme për bashkëpunim.

Stafi i Radio Plusit shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes së Donikës, dhe miqve e të afërmve të saj. Donika Restelica, do të mbetet gjithmonë një ndër punëtorët që ka dhënë një kontribut të jashtëzakonshëm në zhvillimin e Radio Plusit. (Fweb)

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close