Lajme

Ndahet nga jeta vëllai i ish-deputetit të Partisë Demokratike

Vëllai i ish-deputetit të Partisë Demokratike, Pëllumb Babasi është ndarë nga jeta. Ai është vëllai i ish-deputetit Ndriçim Babasi. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Partia Demokarike, e cila përmes një postimi në rrjetet sociale, i ka shprehur ngushëllimet ish-deputetit.

Postimi i PD:Partia Demokratike Dega 5 Tirane, me dhimbje te thelle i percjell kryetarit te deges tone z. Ndricim Babasi, ngushellimet me te sinqerta per humbjen e parakohshme te vellait Pellumb Babasi.

Puna jone e perditshme se bashku na ben te perjetojme gezimet dhe hidherimet e njeri tjetrit si nje familje e madhe. Ndaj sot, jemi me zemer prane familjes Babasi ne humbjen e njeriut te tyre te shtrenjte. Ngushellime te sinqerta familjes, qoftë i parajsës Demokrati i palodhur Pellumb Babasi Percjellja per ne banesen e fundit diten e sotme ora 15:00 ne Fushe Kruje!

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close