Lajme

Ndalohen dy të reja, Në bashkëpunim vodhën në një dyqan

Policia e Tiranës ka njoftuar se ka bërë të mundur arrestimin e dy vajzave, 24 dhe 28-vjeç, pasi akuzohen se kanë vjedhur disa produkte në një dyqan, në bashkëpunim me njëra- tjetrën.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve A. Sh., 28 vjeçe dhe J. U., 24 vjeçe, pasi në bashkëpunim me njëra-tjetrën, kanë vjedhur disa produkte të një dyqani. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.”, njofton policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: