Lajme

Ndalohet 30-vjeçari që dhunoi gjyshen e tij në Klos

Një 30-vjeçar është arrestuar nga policia pasi akuzohet për d hunë fizike dhe psikologjike ndaj familjares së tij. Shtetasi D.D., banues në Klos, në banesën  e tij ka ushtruar dhunë ndaj gjyshes së tij.

Materialet procedurale në ngarkim të shtetasit të lartpërmendur i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: