Lajme

Ndalohet 39-vjeçari në Himarë

Himarë,  G oditi kunatin dhe më pas i d ëmtoi mjetin, pas një k onflikti të çastit, vihet në p ranga 39-vjeçari. Specialistët për H etimin e K rimit në Komisariatin e P olicisë Himarë kanë ar restuar në flagrancë shtetasin H. M., 39 vjeç, banues në fshatin Karbunarë, Vlorë.

Ar restimi i tij u bë pasi ka bërë kallëzim shtetasi S. A., 42 vjeç, banues në Fier, se në fshatin Dhërmi, për motive të dobëta, kunati i tij shtetasi H. M, e ka g oditur me sende të forta dhe grushte, duke i shkaktuar d ëmtime f izike, si dhe i ka d ëmtuar xhamin e automjetit të tij. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për v eprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: