Lajme

Ndalohet 44-vjeçari me dy identitete

Një 44-vjeçar, që për policinë njihet si një person me r rezikshmëri të lartë shoqërore, është vënë në p ranga mëngjesin e sotëm.

44-vjeçari me dy identitete, pasi njihet dhe si Erjon Markol, por dhe Sefer Markola, është arrestuar pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë i ka caktuar masën e sigurimit “Arrest në b urg” në mungesë, për veprën penale “P lagosja e rëndë me dashje”. Markola është d ënuar pasi më datë 31 Mars të këtij viti, në bulevardin “Migjeni”, ka p lagosur me t hikë një person. 44-vjeçari është d ënuar më parë në Shqipëri dhe në Gjermani, për veprën penale “P lagosja e rëndë me dashje”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: