Lajme

Ndalohet 49-vjeçari në Tepelenë

Një 49-vjeçar ka rënë në p rangat e policisë ditën e sotme në Tepelenë, i akuzuar se ka ushtruar d hunë ndaj vëllait të tij. Me një njoftim për mediat, Policia bën me dije se në p ranga ka rënë Qendrim Çunaj, i cili ka ushtruar d hunë f izike dhe psikologjike ndaj vëllait të tij, 48-vjeç, duke thyer edhe urdhrin e mbrojtjes të vendosur nga Gjykata. Materialet i kaluan Prokurorisë së Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: