Lajme

Ndalohet 51-vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka njoftuar mëngjesin e sotëm se ka rënë në p ranga një 51-vjeçar, i a kuzuar për d hunë ndaj bashkëshortes së tij. “Specialistët për H etimin e K rimit në Komisariatin e Policisë Nr.5 bënë ar restimin në flagrancë të shtetasit A. S., 51 vjeç, pasi ka ushtruar d hunë fizike dhe p sikologjike ndaj bashkëshortes së tij, si dhe ka d ëmtuar paisjet elektroshtepiake në banesë”, njofton policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: